neděle 16. srpna 2015

BĚH


Přeju všem konečně trošku zatažené dopoledne. Dneska jsem si připravila článek o mém nejoblíbenějším sportu  a tím je běh. S během jsem začala když jsem se rozhodla o změnu životního stylu. Nemůžu chodit moc do posiloven protože je mám docela daleko a přes školu bych to nezvládala tak jsem zkusila běh. A zamilovala jsem si ho.

 Miluju tu svobodu při běhu kdy si můžu v klidu utřídit myšlenky. Přemýšlet o různých věcech a běžet tam kam mě nohy povedou. Musím,ale přiznat,že začátek pro mě byl hodný těžký byla jsem ráda za 2 - 2,5 km a to ještě s pauzama a abych to udýchala a jak šel čas tak jsem se do toho pustila ještě více začala běhat častěji a kondička se začala zlepšovat a já zvládla už třeba 5km atd.. 

(nejlepší osvěžení po běhu je vychlazená kokosová voda )
(jedna z mých oblíbených snídaní je Chiapuding)

Běhám teprve krátce a muj nejlepší výkon je 9 km (vím není to moc),ale já jsem na svůj výkon pyšná. Teď o prázdninách mám na běhání ještě více času tak běhám tak 4x-5x týdně většinou 7km. V těch vedrech co teď byly tak jsem někdy běžela jen 6.Ale 7km je pro mě teď ideální trasa a doufám,že se to bude časem zlepšovat. Navíc miluju aplikaci NIKE+RUN kde vidíte své nejlepší výkony,všechny aktivity a tak dále
(a mé veganské pancakes,které jsou prostě TOP♥)

Jaký je váš nejoblíbenější sport ? Běháte taky někdo ? :) 

pokud někdo běháte a máte aplikaci NIKE+RUN tak si mě můžete přidat jsem tam pod jménem : NATALIE P 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře